Prostorná kabina Tesla Semi mezi naftovými kamiony, jak vypadá interiér?

Nedávno sdílenou fotografii Semi vedle několika konvenčních dodávkových vozidel sdílel prezident Tesly pro automobilový průmysl Jerome Guillen na LinkedIn. Dálkový dopravník Tesly rozhodně vypadá díky své jedinečné konstrukci, prostorné kabině a centrální poloze při jízdě z budoucnosti, velmi nádherně a futuristicky.


Přestože byl Semi v průběhu let spatřen na několika místech, málokdy byl fotografován vedle tradičních kamionů pro dlouhé vzdálenosti. Proto bylo trochu náročné vidět, jak fyzicky se liší Tesla Semi ve srovnání s konkurencí. To je přinejmenším až do nedávného příspěvku Jerome Guillena na LinkedIn, který zobrazoval Semi vedle samotných vozidel, která má nahradit.

Guillen zveřejnil foto Semi s titulkem a řekl: „Rychlé oddechnutí po silných dodávkách Q2. Vesmírný mimozemšťan přišel zachránit dinosaury. “ Automobilový prezident nespecifikoval, o čem jeho titulek je, ačkoliv se zdálo, že odkazuje na Semi a jeho konvenčnější vrstevníky, jakož i na roli, kterou hrál plně elektrický vůz v Tesla posledním čtvrtletí.

Pohled na nedávno sdílený obrázek zdůrazňuje velkou a prostornou kabinu Semi, zejména ve srovnání se dvěma tradičními dodávkovými vozy vedle ní. Čelní sklo Semi je kromě toho, že řidičům poskytuje velkorysý výhled na silnici a vynikající viditelnost, dává celoelektrickému nákladnímu vozu zvláště futuristický vzhled. Centrální poloha řízení Semi, která je samo o sobě netapologeticky futuristická, spojuje vzhled vozidla dohromady.
Guillenův příspěvek v konečném důsledku zdůrazňuje prominentní téma v Teslově historii: neustálý přechod od osvědčených konvencí fosilních paliv k potenciálu, který představují udržitelná řešení. Tesla Semi by nakonec mohl vyřešit většinu problémů, které sužují průmysl nákladní dopravy. Například díky svému režimu Convoy umožňuje Tesla Semi bezpečnější řízení nákladních vozidel.
Objevily se předchozí zprávy, které naznačují, že nalezení řidičů v odvětví kamionové dopravy bylo až do konce roku navzdory slušným mzdám obtížné, jednoduše proto, že někteří řidiči nejsou ochotni podstoupit zdravotní rizika způsobená prací. Tesla Semi svým charakterem s nulovými emisemi a jeho vlastnostmi, jako je Convoy Mode, který by mohl usnadnit jízdu, některé z těchto rizik zmírňuje.

Společnost Tesla provádí silniční zkoušky se Semi, protože koncem roku 2017 představila plně elektrický vůz třídy 8. Od té doby se prostřednictvím prototypů prošly dva prototypy Tesly Semi. Nedávno byla červená verze dokonce spatřena v zimním testování v Tesla zařízení na Aljašce.
Nedávný e-mail Elona Muska odhalil, že Tesla Semi je připravena vstoupit do sériové výroby brzy. Vzhledem k tomu, že Musk byl natolik sebevědomý, že mohl Semi přemístit do sériové výroby, je možné, že konečné elektrické vlastnosti a konstrukce všech elektrických vozidel třídy 8 budou vyžehleny, pokud již nejsou.
Tesla Semi byla vyhlášena s dosahem 300 nebo 500 mil, ale Elon Musk zmínil, že produkční verze dálkového dopravce by se mohla blížit k vzdálenosti 600 mil. S Tesla Battery Day předběžně naplánovaným na září mohou být Muskova prohlášení o produkčním sortimentu Semi velmi dobře přesná.

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *