Problémy s aktivací funkce Sentry Mode 3 se opět objevují na povrchu

Režim Tesla Sentry Mode a zabudovaná funkce dashcam automobilky (TeslaCam) se osvědčily mnoha způsoby. Společnost Tesla je schopna tyto technologie nabízet zdarma, protože se spoléhají na standardní fotoaparáty Autopilot svých vozidel. Při několika příležitostech jsme se dozvěděli, že systémy mohou být na nějakou dobu buggy nebo nefungují správně.


Funkce společnosti Tesla jsou neustále aktualizovány díky bezplatným aktualizacím softwaru, to znamená, že mnoho funkcí je vydáno v režimu Beta a časem je vylepšují. V mnoha případech je to pozitivní a vede ke zlepšení. Stejně jako u jakéhokoli typu aktualizace softwaru však někdy může proces aktualizace způsobit dočasné problémy, například problémy vysvětlené ve níže uvedeném videu.
Nedávno jsme sdíleli video o Sentry modu systému v Tesla Model 3. Majitel kladivem bouchnul do boční strany kladivem, aby se pokusil spustit alarm, ale nic nefungovalo. V komentářích k tomuto článku lidé uvedli, že jejich alarm 3 / režim Sentry se aktivuje bez problému. Usoudili jsme tedy, že konkrétní model 3 může mít izolovaný problém, který by mohl vyžadovat servis.
V tomto posledním videu upozorňuje majitel Tesly chyby se svým systémem Sentry Mode. Opět mohou být problémy se spuštěním alarmu izolované na určitých autech nebo konkrétních oblastech. Bez ohledu na to byl jeho model 3 poškozen a funkce nebyla nikdy aktivována.
Tento majitel Tesly vyzkoušel několik různých způsobů, jak problém vyřešit, a oslovil Teslu. Zástupce zákaznického servisu Tesla mu řekl, že se nejedná o izolovaný incident, má to co do činění s nedávnou aktualizací a že by mělo být opraveno s další aktualizací. I když nemáme žádný způsob, jak dokázat, že hovor je skutečný, zdá se být legitimní. Můžete skutečně poslouchat hovor na videu.

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.insideevs.com

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *