Poslední Roadster z továrny Fremont je na prodej za neuvěřitelných…

Automobilka Tesla při svých začátcích vyrobila 2500 kusů první generace Roadsteru. Na  internetu se nyní objevil inzerát, že majitel nabízí svého Roadstera, který sjel jako poslední z výrobní linky v továrně Fremont, což mu dává naprostou unikátnost.


Občas se to stává, že si majitel zakoupí nový vůz, ale místo pravidelného ježdění ho zaparkuje do garáže a nechá stát. Právě toto je případ švýcarského majitele.

Majitel první generace Roadsteru si roce 2012 udělal radost a koupil si poslední kus Roadsteru, který sjel z výrobní linky ve Fremontu. Roadster nikdy nezaregistroval a od roku 2012 má najeto přibližně 200 kilometrů. Je vidět, že o Roadstera bylo celou dobu pečováno, jelikož ho majitel uložil do vnitřní garáže na speciální desky, na které se ukládají vozy, aby získali hodnotu.

Díky těmto podmínkám a malému nájezdu se z tohoto Roadsteru stává naprostý unikát a jeho cena je vysoká. Na portálu carforyou.ch se majitel Roadsteru rozhodl prodat za 35 milionů korun neboli 1,5 milionu dolarů. Nnyí, ale zůstává otázkou v jaké kondici je baterie a dalšízařízení, které osm let stály prakticky bez hnutí…

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *