Poptávka po Cybertrucku je veliká, Má být vyprodáno 4 roky dopředu!

Kontroverzní design není to jediné, co na Tesle Cybertruck zaujme. Pozvaní zákazníci se mohli při prezentaci svést a dozvěděli se, že místo vnějšího zrcátka je displej, že sedačky jsou potaženy veganskou kůží a že zrychlení verze se dvěma motory je vážně působivé.


Generální ředitel Tesly řekl, že v Q4 2019 je na tom Cybertruck mnohem lépe, než si lidé myslí. Elon Musk byl z rozhovorů z analytiky docela nadšený výsledkem své společnosti. V příštích dvou letech se toho hodně chystá. Vtípků na design Tesly Cybertruck se na internetu objevila spousta. Když ale sednete dovnitř a řidič se rozjede, veškerá legrace končí – tohle auto je podle všech vážně rychlé. Elon Musk se netají tím, že Cybertruck je jeho nejoblíbenější produkt Tesly. Lidem se začíná více a více líbit, objednávky rostou, nikdo to nečekal, říká Elon.

Právě Cybertruck si před objednalo více než 250 000 lidí! Cybertruck má ve variantě s pohonem všech kol a dvěma motory zrychlit na 60 mph (97km/h) za 4,5 sekundy, má dojet více než 480 Km daleko na jedno nabití a utáhnout více než 4536 Kg těžký přívěs. Korba, kterou Tesla zve Trezorem, je dlouhá 198 cm. Elon Musk na twitteru zveřejnil kolik lidí si již objednalo Teslu Cybertruck.

Elon s jeho oblíbeným autem

Elon Musk si není jistý, zda to stihnou do čtyř let. Když 250 000 pickupů vydělíme čtyřmi, tak nám vyjde, že Tesla za rok musí stihnout vyrobit 62 500 kusů, tak uvidíme jak si s tím Elon Musk poradí. Cena Cybertrucku má začínat na 39 900 USD.

Odhalení ceny

Největším problémem nemá být kapacita továrny ve Fremontu, ale počet baterií! Jestli společnost nezvýší poptávku tak budou mít velký problém. Těmito slovy reagoval Musk:

„Věc, na kterou se budeme opravdu soustředit, je zvýšení kapacity výroby baterií, protože to je velmi zásadní, aby mohla výroba Cybertrucka pokračovat.
To byl důvod pozastavit výrobu SEMI v roce 2019… až na rok 2020 se plánuje opětovné spuštění, protože potřebujeme baterie pro Cybertrucka. Nikdy jsem neviděl takovou úroveň poptávky – v podstatě jsem nikdy nic podobného neviděl. Myslím, že vyděláme tolik, kolik jsme za hodně let ještě nevydělali.

Tesla Semi

Váš tým 

Zdroj https://insideevs.com/

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *