Policie nyní pátrá po majiteli Tesly se Sentry Modem

Norská policie nyní pátrá po majiteli Tesly, která měla zapnutý Sentry Mode, který mohl natočit vraždu.


V neděli večer se někdo pokusil zapálit dům starosty města Sandefjord, což je město, které se nachází nedaleko Osla v Norsku.

Místní policie samozřejmě celý případ vyšetřuje, ale při zkoumání místa, kde se celá situace odehrála si všimla Tesly, která měla zapnutý Sentry Mode. Nyní vyzývá majitele Tesly, aby se dostavil na policejní stanici i se záznamem z daného dne. Sentry Mode by dle policie mohl zaznamenat pachatele, který celý případ zavinil.

Sentry Mode

Sentry Mode je integrovaný kamerový systém, který využívá kamery Autopilota. Díky kamerám Autopilota je Sentry Mode schopný zabrat vše, co se kolem vozu pohne. Sentry Mode začne nahrávat až v té době, kdy čidla zaznamenají pohyb kolem vozu. V tu chvíli se spustí nahrávání a na displeji se rozsvítí hláška, že Sentry Mode právě nahrává.

Sentry Mode již několikrát zaznamenal dopravní nehody či krádeže. Ve svém rejstříku má, ale i vtipné incidenty, které se často objevují na internetu.

Tento případ je vůbec prvním případem, kdy policie hledá majitele Tesly se Sentry Modem, aby jí poskytl důkazy

Pokud i vy máte Teslu a chtěli byste začít Sentry Mode používat, tak potřebujete několik doplňků. Nejprve potřebujete SSD disk, nejlépe od společnosti Samsung, který ve voze Tesla naformátujete. Aby Vám v přihrádce tento disk nevadil, tak na trhu najdete vzhledné rozbočovače, které disk skryjí a zabrání případnému odcizení.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *