Podívejte se na tento malý Tank Tug, jak vleče Tesla Model 3

Může tento malý tank s dálkovým ovládáním táhnout Tesla Model 3 ? Zdálo by se to nemožné, vzhledem k tomu, jak je tank malý a jak těžká je Tesla, ale tento mocný elektrický tank ji nějakým způsobem vytáhne.


Tank v plné velikosti by mohl snadno vytáhnout několik Tesel, ale když vidíte, jak se tento malý tank objevuje ve videu, okamžitě vás napadne, že neexistuje způsob, jak bude moci vytáhnout Teslu. Video nám samozřejmě říká, že to může, ale stále jsme měli své pochybnosti.
Armortek, značka za videem a výrobci tanku pro dálkové ovládání, který je součástí, popisuje tento velmi působivý RC tank následovně:

Tažení modelu 3 s kovovým králem Tygrem v měřítku 1: 6.
Tank váží přes 120 kg a je dlouhý 1,6 metru.
Přední pancéřová deska je 25 mm (1 „tlustá).

To je jeden těžký malý tank. To vzbudilo náš zájem, takže jsme se vydali na web Armortek a zjistili jsme, že tento tank vás bude stát skoro 5 000 $, ale je již vyprodaný. Bez ohledu na to, je to tak působivé a skvělé, že jsme udělali trochu víc zkoumání.
Zde jsou další podrobnosti o tomto úžasném tanku:

Král Tiger, který váží téměř 120 kg (260 liber) a měří masivní délku 1,63 m (5 ′ 4 ″) (včetně hlavně), je dosud největší Armortekovou soupravou.
Kromě upevňovacích prvků bude sada obsahovat přibližně 1 800 dílů a přibližně 280 jedinečných dílů.

 

Volitelné balíčky:

Naše balíčky doplňků se neustále vyvíjejí, ale minimálně očekáváme, že pro krále tygra budou k dispozici následující položky:

 

Motion Pack

Zahrnuje elektroniku, motory a server umožňující pohon, otočení věže a zdvih hlavní zbraně.

Sound balíček

Přidá do tanku pohlcující zvuky. Jakmile nádrž zrychlí, změní se tón motoru. Zvukový balíček navíc obsahuje zvuky pro kulomety, hlavní palbu a mnoho dalších.

Recoil Pack

Funguje společně se zvukovým balíčkem a přidává akci zpětného rázu hlavního děla, když je přehráván zvuk vystřelující hlavní zbraň. Nový systém zpětného rázu poskytuje rychlé zpětné rázování a pomalé zotavení, čímž poskytuje realističtější simulaci.

Smoke Pack

Přidává do nádrže realistický kouř z výfuku.
Protože volitelné balíčky pro krále tygra mohou být v příštích několika měsících vylepšeny, nejsou v tuto chvíli k dispozici pro předobjednávku.

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.insideevs.com

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *