Parkovat na dobíjecí stanici se nevyplácí!

Na špatné parkování doplatili řidiči Fordu Mustangu a Fordu Focusu, kteří zaparkovali na dobíjecí stanici. Co se dělo dále?


Majitel Modelu 3 si chtěl na Superchargeru dobít svoji Teslu. Když přijel na místo, zjistil, že jsou všechny Superchargery obsazeny, přitom na dvou stála auta na spalovací pohon – Ford Focus a Ford Mustang. Majitel Modelu 3 neváhal a  rozhodl se najít řidiče alespoň jednoho z těchto dvou vozů – to se mu i podařilo. Našel majitele Mustangu.

Majitel Tesly ho požádal, aby přeparkoval a vysvětlil mu, že toto je místo určené pro elektromobily značky Tesla. Na místo toho, aby majitel Mustangu přeparkoval, tak začal ukazovat sprostá gesta, do kterých patří i zdvižený prostředníček. Po těchto gestech se majitel Modelu 3 rozzlobil a rozhodl se přivolat místní policii. Policisté odtáhli Forda Mustanga i Focuse, kteří blokovaly Supercharger. Poté jim policisté vystavili účet za odtah a osvětlili způsob parkování na dobíjecích stanicích. Tak pro příště doufejme pro provinilce pořádné poučení.

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.elektrickevozy.cz

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *