Nový Model S byl nafocen v ulicích Silicon Valley. Máme fotografie!

Americká automobilka Tesla před koncem loňského roku uzavřela výrobu Modelu S a Modelu X. Odstávka výroby byla za účelem refreshe Modelu S a X. Nyní byl spatřen již nový Model S a jednomu z nadšenců se ho podařilo i nafotit. Facelift nabídne širší karoserii, nová černá kola a sportovní zadní difuzor.


Nová výrobní linka pro výrobu nové verze Modelu S a Modelu X ještě stále není v provozu, ale vypadá to, že vše běží v plném proudu. Opětovná výroba Modelu S a Modelu X  má začít 11.1.2021, o čem jsme vás již v minulosti informovali. Teď se ale v ulicích Silicon Valley objevil nejspíše již nový Model S a jednomu nadšencovi Tesly se ho podařilo i vyfotit. Na první pohled působí Model S více agresivněji než jeho předešlá verze. Vypadá to, že po několika letech se dočkáme nového designu Modelu S , který nadšenci Tesly, tak moc chtějí.

Dle fotografií od jednoho z nadšenců Tesly to vypadá, že refresh Modelu S bude mít širší karoserii a mnohem agresivnější vzhled, který tvoří především zadní difuzor. Díky novému vzhledu bude Model S na silnicích působit agresivněji, což se nyní říci nedalo i přesto, že specifikace má mnohem lepší než jiná agresivní auta. Kromě toho se dočkáme i změny světlometů a nových černých kol, které také Modelu S přidají na agresivitě.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *