Nový Model S a Model X bude mít kameru v kabině

Známý hacker Green našel v softwaru Modelu S a X novou zmínku o kameře umístěné v kabině. Právě tuto kameru by mohly obdržet všechny Modely S a Modely X vyrobené v příštím roce. Automobilka totiž zastavila výrobní linku v továrně Fremont za účelem přestavby.


V rámci akce Tesla Battery odhalila Tesla svůj nový Model S Plaid, který je zároveň nejrychlejší Teslou současnosti. Po odhalení toho Modelu S Plaid bylo asi všem jasné, že Tesla bude muset aktualizovat svojí výrobní linku v továrně Fremont, aby mohla nový Model S Plaid vyrábět na stejné lince jako standartní Model S.

Automobilka se před svátky rozhodla výrobní linku v továrně Fremont zastavit. S úpravami měla být hotova na začátku ledna. Právě změna Modelu S a Modelu X je více méně jasné, jelikož Tesla se před měsícem rozhodla zdražit Model S a Model X pro evropský trh. Dodávky Modelu S a Modelu X by do Evropy měly proběhnout v březnu 2020.

Nyní hacker Green odhalil zmínku o kameře umístěné v kabině, kterou v současné době najdeme v Modelu 3 nebo v Modelu Y. Tuto kameru by nyní měl obdržet i Model S a Model X. O kameře umístěné v kabině se často mluvilo na jaře letošního roku, kdy Musk často říkal, že kameru je možné využít i pro online schůzky. V budoucnu plánuje Tesla kameru využívat pro testování, ale pouze v případě, pokud to řidiči dovolí.

Uvidíme jakých změn se dočkáme. Často se mluví o stejné displeji jako najdeme v Modelech 3 a Y, ale to není zcela jasné. Možná se dočkáme i jiných překvapení, bohužel nám nezbývá nic jiného než čekat.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *