Nový marketingový tah: Tesla začala vysílat reklamy

S postupem času se stále více a více lidí dozvídá o Tesle, ale elektrická vozidla stále nejsou v podvědomí všech, proto Tesla vyrobila reklamu.


Tesla a generální ředitel Elon Musk nadále inzerují skutečnost, že společnost existuje. Někteří by argumentovali, že je to prostě blbost. Společnost Tesla však nemá marketingový rozpočet a nespouští tradiční reklamy.
Myslíme si, že pokud lidé milují svá vozidla Tesla, rozšíří to v okolí. Kromě toho program doporučení výrobce automobilů pomáhá udržet se v pohybu.
V minulosti jsme s vámi sdíleli reklamy talentovaného producenta videa Billyho Crammera na Teslu. I když existuje několik tvůrců videa, kteří se zaměřují na Teslu, Crammerův styl je jedinečný a jeho videa jsou docela epická. Níže je jeho nejnovější práce.

Sledování těchto specifických reklam znovu vyvolává otázku. Měl by Tesla větší úspěch, kdyby přešel na tradiční marketingovou kampaň? Mohly by mít oficiální komerční reklamu? Tesla během Super Bowl posunula automobilku na zcela novou úroveň.
Dalo by se tvrdit, že automobilka již má maximální kapacitu, pokud jde o její sestavu vozidel, výrobní kapacitu, infrastrukturu nabíjení, servisní síť a logistiku dodávek. Pokud poptávka po vozidlech prudce stoupne, nemusí být společnost schopna dodržet dobu dodání.

Popis videa přes Billy Crammer na YouTube:

TESLA – IMAGINE (reklama se specifikacemi)

Chcete, abych pro vás vytvořil video? Prosím, kontaktujte mě zde: https://www.billycrammer.com/contact

Editoval Billy Crammer
Napsal a produkoval John P Neveu

Hledáte úžasné video a audio, které můžete použít pro svá videa? To vše najdete pomocí tohoto odkazu: https://bit.ly/2V6dzlM

Používáním tohoto odkazu podporujete můj kanál. Děkuji ti za to! 🙂

Voiceover Ron Peterson – zagwood@yahoo.com

Zřeknutí se autorských práv: Toto video je chráněno spravedlivým použitím, protože představuje koncepci neexistujícího filmového nápadu. Video sestavuje klipy z existujících videí a vytváří tak novou vizi produktu.

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.insideevs.com

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *