Novému Modelu Y ulétla střecha

Nový majitel Modelu Y tvrdí, že mu za jízdy odlétla střecha Modelu Y. Jako důkaz zveřejnila majitel krátké video a fotku ze servisu. Americká automobilka Tesla, která Modle Y vyrábí se zatím k incidentu nevyjádřila.


S příchodem Modelu 3 se zhoršila kvalita vozů Tesla. Ale to není žádné nov téma. Tesla měla problém s lakem a se špatným lícováním jednotlivých dílů. Postupem času se kvalita vozů zlepšila a raná verze Modelu Y byla mnohem kvalitnější než raná verze Modelu 3, která dle našeho názoru kvalitou zpracování byla otřesná.

Dle nového incidentu není jasné zda Tesla opravdu zlepšila kvalitu zpracování Modelu Y nebo zda se jednalo o „špatný kus“.

Majitel Modelu Y, který na sociální síti Reddit vystupuje pod přezdívkou Indescribablesn sdílel fotografie, na kterých ukazuje, že mu odlétla střecha za jízdy u jeho nového Modelu Y. V tu dobu jel zrovna se svým Modelem Y po silnici vyšší rychlostí, přičemž uslyšel neobvyklý zvuk, až najednou odlétla celá střecha jeho vozů. Po incidentu zajel majitel společně se svým Modelem Y do servisu, kde mu řekl, že se mohlo jedna o výrobní chybu a střecha nemusela být dobře připevněna.

Majitel kromě popisu celého incidentu sdílel i krátké 3sekunodvé video a jednu fotografii z incidentu. Uvidíme, jak americká automobilka Tesla na celý incident zareaguje. Dle našeho názoru by se mělo jednat o výrobní vadu pouze u tohoto Modelu Y, takže není zapotřebí žádná panika. Tesla by zatím ani neměla svolávat všechny Model Y.

Nás určitě zajímá, jak se celá situace stala. Jediné štěstí je, že se při incidentu nikomu nic nestalo.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *