Nové elektrické kolo od Tesly nese název CyberBike

Casey Neistat si vytvořil první Tesla CyberBike, který je inspirovaný Cybertruckem a je plně funkční. Dokonce jezdí i na elektrický pohon.


Casey Neistat je youtuber s 11,9 miliony odběratelů. Na YouTube se v jednom z posledních videí projel po městě na Tesla CyberBike, k jehož výrobě ho inspiroval Cybertruck, který je známý po celém světě. Je zde pouze jeden rozdíl od CybertruckuCyberBike je vyroben z hliníku a ten je výrazně lehčí než nerezová ocel. 

Exoskelet CyberBike je elektrické kolo Super 73, které Casey Neistat testuje. Tým ze Super73 mu pomohl se stavbou celého CyberBike. 

Vyjádření Caseho Neisteta k celému projektu CyberBikePodívejte se, Super 73 je společnost na výrobu elektrických jízdních kol. Společnost nechtěla, aby bylo nové kole vidět, ale chtěli ho nechat od Caseyho Neistata vyzkoušet. Tak vymysleli dokonalou masku inspirovanou Cybertruckem  – díky ní kolo nikdo nepozná. 

 Je možné, že se fotka CyberBike dostala až k samotnému Muskovi. 

Casey Neistat popsal výrobu samotného CyberBike, u které připustil, že není moc bezpečný a bere ho jako žertík – parodii na Cybertruk. Nejprve si tým Super 73 nakreslil celý vzhled po částech na karton papíru, podle kterého dále řezali hliník a stavěli celé tělo CyberBiku. Namísto velké korby, kterou má Cybertrucku má CyberBike pouze malou přihrádku na šest plechovek či láhví piva. 

Aby si Casey Neistat zařídil určitou pozornost Muska nad projektem CyberBike, tak nechal nakonci videa pustit jeho novou skladbu Don’t Doubt ur Vibe, kterou Musk složil po úspěšném Q4 2019, kde Tesla měla enormní zisky.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *