Na internet přichází revouční USB rozbočovač pro vozy Tesla

Na trhu se objevil nový USB rozbočovač, který komunikuje s režimem Sentry Mode, který je nedílnou součástí vozů Tesla.  Nový produkt na trh uvedla společnost Ring, která se zabývá domácím zabezpečením, produkt je možný si objednat přes internetový eshop Amazon, kde najdete řadu příslušenství pro vozy Tesla.


Sentry Mode je integrovaný bezpečnostní systém uvnitř vozů Tesly. Tento systém pro monitoring celého vozu využívá kamery Autopilotu, které jsou rozmístěny kolem celého vozu. Samotný Sentry Mode již několikrát pomohl objasnit nehodu či krádež, kromě toho zaznamenal i vtipné scénky.

Automobilka po vydání Sentry Modu, který měl u majitelů vozů obrovský úspěch vydala Tesla DashCam, což je auto kamera. Většina z nás má již v autě kameru, ale většina těchto kamer se přidělává na čelní sklo a zabraňují řidiči ve výhledu. Vozy Tesla, ale využívá stejné kamery jako využívá Sentry Mode a nahrávaní celou jízdu z pěti kamer, takže řidič může má při jakékoliv nehodě naprosto perfektní záznamem všech stran vozidla, přičemž mu nic nepřekáží ve výhledu.

Nový rozbočovač

Aby jste mohli Sentry Mode a Tesla DashCam využívat, tak potřebujete do vozu přidat vlastní SSD disk, na který se budou nahrané záběry ukládat. K připojení SSD disku do Modelu 3 či Y budete potřebovat rozbočovač, který Vám většinou zabere místo v úložné schránce pod displejem.

Nyní se, ale na internetu objevila nová značka Ring, která přináší stylový a chytrý rozbočovač pro vozy Tesla. Tento rozbočovač je natolik inteligentní, že majitele daného vozu je schopný  informovat o nové nahrávce ze Sentry Modu, zaznamenávat záběry z jízdy v aplikaci Ring přes Wi-Fi nebo odkudkoli přes LTE

Tento chytrý rozbočovač stojí 200 dolarů a k prvním majitelům se dostane příští rok, přičemž rozbočovač je kompatibilní s Modelem S, 3, X, Y.

Za náš tým je to super nápad ,ale uvidíme zda se to uchytí, jelikož jeho cena není moc nízká.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *