Musk prozradil, kdy začně výroba sedmimístné verze Modelu Y

Generální ředitel automobilky Tesla Elon Musk skrze svůj Twitter prozradil nové informace týkající se Modelu Y se sedmi sedadly. Musk prozradil, že výroba Modelu Y se sedmi sedadly začíná již příští měsíc. První dodávky by měli dorazit začátkem prosince letošního roku.


Věděli jste, že Elon Musk má vlastní profil na sociální síti Twitter? Musk na svém Twitteru zodpovídá nejrůznější dotazy od fanoušků automobilky Tesla a odhaluje nové produkty Tesly. Na začátku tohoto týdne zveřejnil Musk na svém Twitteru příspěvek o robotaxi, který následně smazal, jak jsme vás již informovali.

Nedávno Musk zodpověděl otázku, která se týkala právě Modelu Y se sedmi sedadly. Otázku Muskovi položil účet Tesla Owners Club ze Silicon Valley. Musk na tuto otázku odpověděl, že samotná výroba sedmimístné verze Modelu Y začne již příští měsíc a k první majitelům by se Model Y se sedmi sedadly měl dostat začátkem prosince letošního roku.

O chystané sedmimístné verzi jsme vás informovali a dokonce jsme vám ukázali, jak by přidaná sedadla v Modelu Y měly vypadat. Uvidíme, jestli se Model Y se sedmi sedadly bude vyrábět i v evropské Gigafactory, která je v procesu výstavby. První vozy by s výrobní linky měly sjet v červenci příštího roku. Necháme se překvapit zda s ní někdy sejde i Model Y se sedmi sedadly.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *