Musk potvrdil finální vzhled Cybertrucka

Generální ředitel Elon Musk před nedávnem na svém Twitteru informoval o tom, že vzhled Cybertrucku je konečný. Musk přiznal, že Cybertruck prostě vypadá dobře. Vzhled Cybertrucku není úplně pro každého a rozpoutal mnoho spekulací. Ovšem musíme uznat, že je opravdu jedinečný.


Cybertruck je pravděpodobně dosud nejradikálnějším vozidlem Tesly, částečně díky svému hranatému exoskeletonu. Jeho cena začíná pod 40 000 dolarech, přičemž se ze Cybertrucku má stát jedno z nejlukrativnějších vozidle v USA. Kromě velikého nákladového prostoru bude Cybertruck vybaven i nejmodernější technologii a volantem typu „yoke“, který má i nový Model S pro rok 2021.

Jaký bude finální vzhled Cybertrucku?

Americká automobilka Tesla nyní pracuje na zahájení sériové výroby tohoto elektrického pickupu, na který zaznamenala přes 600 tisíc předobjednávek. Vzhled Cybertrucku je konečný, což platí i u drobných úprav, který tým Tesly provedl.

Finální vzhled Cybertrucku by měl být dle Muska téměř totožný s prototypem, který Tesla v roce 2019 představila. Musk poznamenal, že by mělo dojít ke zmenšení Cybertrucku o 3%. Toto zmenšení má opravdu nečekaný důvod. Sám generální ředitel řekl, že Tesla musela Cybertruck zmenšit, aby se vešel do tunelů od společnosti The Boring Company. Cybertruck se do tunelů sice vešel, ale jezdil opravdu blízko stěn, což je nebezpečné.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *