Musk po zveřejnění smazal svůj příspěvek o elektrobusu od Tesly. Proč?

Elon Musk je známý především svými příspěvky na Twitteru, kde občas řekne něco, co vůbec nechtěl. Musk včera na svém Twitteru zveřejnil příspěvek, na již v minulosti velmi rozebírané téma, zda by Tesla mohla vyrábět něco jako elektrický autobus. Po zveřejnění příspěvku netrvalo dlouho a Musk příspěvek odstranil, což vyvolává nejasnosti a otázky.


Musk se na své Twitteru často vyjadřuje k dotazům, které mu pokládají fanoušci a novináři. Při odpovědích na tyto tweety Musk většinou něco odhalí nebo napoví, o co by se mohlo jednat. Ovšem, tentokrát Musk nejspíše udělal chybu a svůj tweet vzápětí po zveřejnění smazal. O smazání tweetu informoval zahraniční web Electrek.co

Odhalil Musk nový produkt od Tesly?

Generální ředitel Elon Musk se vyjadřoval k tomu, jak jeho firma The Boring Company spolupracují s americkou automobilkou Tesla připravuje cestování v tunelech budoucnosti. V krátkém ukázce, jak cestování v tunelech budoucnosti bude vypadat použila firma The Boring Company elektrický minibus, kterým by se v budoucnu mohlo v tunelech budoucnosti cestovat.

Musk později řekl, že v tunelu budoucnosti budou jezdit pouze vozy Tesla, takže je velmi pravděpodobné, že Tesla pracuje na tajném vývoji elektrického minibusu.

Musk vývoj minibusu svým tweetem potvrdil:

„Pokud to bude potřeba, vyrobíme nový  vůz, který pojme mnohem více osob než současné vozy od Tesly. Možná je lepší mít více tunelů. Počet tunelů není a nebude nijak omezen. Zvýšený provoz kvůli vyvolané poptávce je druhou nejhloupější teorií, jakou jsem kdy po homeopatii slyšel“.

Proč Musk později svůj tweet smazal?

Musk se ke smazání svého tweetu zatím nevyjádřil a dle našeho názoru ani nevyjádří. Je možné, že si po zveřejnění uvědomil, že se jeho tweet naváží do homeopatie a smazal ho. Generální ředitel automobilky Tesla, ale nejspíše musel tweet smazat, aby mu později nezpůsobil problémy. Mohla by si na něj, totiž posvítit americká komise kvůli ovlivňování ceny akcií.

Nebylo by vůbec divné, kdyby se jednalo o marketingový trik, nebo Musk nechtěl prozradit něco, co už většina lidí dávno věděla.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *