Musk odhalil nové informace ohledně Modelu S Plaid

Velmi očekávaná akce Tesla Battery Day se pomalu blíží. Generální ředitel Elon Musk nyní začíná již na danou akci klást veškerou pozornost a na svém Twitteru začal zveřejňovat některé informace, který by na chystané akci mohly zaznít.


Generální ředitel Elon Musk na Twitter vždy sdílí informace o chystané akci či produktu, ale nikdy neprozradí, jak to vlastně celé bude. Po jeho tweetu se na internetu objeví otázky, co v novém tweetu chtěl sdělit.

V nedávnem tweetu se věnoval Tesla Plaid Model S a možná se dočkáme i Plaid Model X. Tyto dva vozy by měly být odhaleny na již zmiňované akci Tesla Battery Day.  Musk na svůj Twitter nenapsal přesně, že na akci Battery Day bude odhalena nová varianta Modelu S a Modelu X Plaid, ale retweetnu tweet, na kterém je to jasně znázorněno.

Elon Musk nedávno zveřejnil fotografii Herberta Rugglese Tarlek, Jr., postavu v televizní komedii WKRP v Cincinnati, která běžela od roku 1978 do roku 1982. Postava byla známa svým výrazným barevným a vzorovaným oblečením. Musk k tweetu poznamenal: „Jednoho dne budu nosit takovéto oblečení“.

Většina fanoušků se domnívá, že tento tweet je zaměřený právě nachystaný Model S a Model X Plaid, jelikož podobnou fotografii zveřejnil již v roce 2014. Právě v roce 2014, kdy Musk zveřejnil velmi podobnou fotografii odhalila Tesla svůj Model S P85D. Toto vozidlo Teslu proslavilo. Musk k tweetu tenkrát napsal „D“. Podobný tweet Musk sdílel i před odhalením Modelu 3.

Model S Plaid bude velmi podobný nové generaci Roadsteru. Měl by mít až sedm míst a měl by se prodávat v třímotorové verzi. V některých věcech bude podobný s Modelem 3, takže bude po technologické stránce velmi vyspělý. Prototyp Modelu S Plaid jsme již mohli spatřit na okruhu Nurburgring, kde předháněl elektrické Porsche Taycan Turbo. Na okruhu Nurburgringu vytvořil neoficiální rekord, čímž porazil Porsche.

Doufejme, že se vše dozvíme již 22.září 2020, kdy se uskuteční Tesla Battery Day, který dle Muskových slov bude pro Teslu možná nejlepším dnem v historii.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *