Musk odhalil další informace ohledně akce Tesla Battery Day

Generální ředitel automobilky Tesla Elon Musk říká, že automobilka Tesla na akci Tesla Battery Day představí mnoho vzrušujících věcí a je možné, že se tato akce zapíše do dějin celé automobilky.


Akce Tesla Battery Day se pomalu blíží. Oficiální termín uskutečnění akce je 22. září a akce se má po dlouhých odkladech a nejasností uskutečnit v továrně Fremont, kterou již Tesla na akci připravuje. Battery Day bude spojen se setkáním akcionářů.

Jelikož je v současné době snad po celém světě zakázáno pořádat hromadné akce, tak Tesla na akci Battery Day vybrala náhodně několik svých investorů ,kteří obdrželi pozvánka, jak jsme Vás ji v minulosti informovali.

Na akci má Tesla dle dosud zveřejněných informací představit nové baterie, které možná způsobí revoluci v elektromobilitě. Tesla na vývoji baterií pracoval již delší dobu a dle několika domněnek se má jednat o baterie, které vyvinula v rámci projektu Roadrunner. V současné době rozšiřuje i svojí továrnu Fremont, aby zde mohla dále vyvíjet tyto baterie  a vyrábět.

Cílem Tesly je snížit náklady na výrobu bateriových článků, což jí v budoucnu pomůže udělat vozy Tesla dostupnějšími.

Musk nyní uvedl, že na akci Tesla Battery Day bude odhaleno mnoho vzrušujících věcí. Jaké věci by mohla Tesla odhalit? Je možné, že Tesla odhalí nový elektromobil?

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *