VIDEO: Musk na korbě Cybertrucku. CNBN chystá speciální epizodu o Cybertrucku

Elon Musk skončil na korbě Cybertrucku, který testuje novinář z CNBC Jay Leno. CNBC na příští týden připravuje velkou recenzi právě uvedeného Cybertrucku. Proč byl Musk na korbě a kdy díl uvidíme?


Prototyp nového vozidla Tesla Cybertruck se brzy plánuje představit divákům CNBC v novém pořade Jaye Lenona, přesněji ve středu v 10 hodin. Již nyní se můžeme podívat na upoutávku přímo z natáčení. V upoutávce jde vidět, jak Elon Musk, generální ředitel, skočil na korbu auta a hovořil o vylepšeních, které Tesla plánuje provést. Tesla aktualizovala několik aspektů elektrického snímače pro výrobní verzi ve srovnání s prototypem představených v loňském roce. Generální ředitel byl dotázán, co je největší změnou oproti prototypu Cybertrucku a odpověděl, že Tesla zmenšila velikost o 5 %, zvýšila středovou linii o úroveň vyš a snížila výšku parapetu. Elon hovořil o cílech elektrického pick-upu, také zmiňuje problémy s vytvářením čelního skla kvůli jeho ostrém úhlu a znovu řekl, že Tesla plánuje používat obrněné tvrzené sklo po celém vozidle.
Elon uvedl, že Cybertruck bude nabízen ve třech verzích s dosahem více než 500 mil pro vyšší verzi, což Tesla očekává, že bude schopen zrychlit z 0 na 60 mil/h za 2,9 sekundy a dokončit čtvrt míle za 10 sekund. Tesla Cybertruck začne již od 40 000 dolarů, ale to jsou statistiky pro základní verzi, která přijde nejdříve. Dvě vyšší verze elektrického snímače jsou v současné době naplánovaný na výrobu do konce roku 2021.

 

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *