Musk informoval své zaměstnance o překonání rekordů v dodávkách

Nedávno uniklý e-mail od generálního ředitele Elona Muska naznačuje, že automobilka Tesla je na dosahu svého neuvěřitelně ambiciózního cíle dodávek pro rok 2020. I přes pandemii si Tesla šla za svým cílem. Právě pandemie položila většinu podniků a zasáhla i automobilový průmysl. Automobilka chce za letošní rok dodat 500 000 elektromobilů, což je opravdu ambiciózní cíl. Muskův e-mail naznačuje, že takový cíl je uskutečnitelný.


Před nedávnem zaslal generální ředitel Elon Musk e-mail svým zaměstnancům. Musk v e-mailu krátce informoval o dodávkách za letošní rok a informoval především o uskutečnění cíle pro tento rok. Musk také vzal na vědomí, jak daleko Tesla zašla a jak moc automobilka dokázala, že její kritici se mýlí

Po dnešním dní nám zbývá jen 5 dní k dosažení historického milníku 500 000 vyrobených a dodaných automobilů za jeden rok.

Pojďme prosím všichni do toho a dokažme všem, že na to máme. Všichni kritici, kteří ještě před dvěma lety říkali, že to nikdy nezvládneme, označili náš cíl půl milionu v roce 2020 za „nemožný“. Sakra s nimi, děláme to!

Musíme opravdu hodně zapracovat na tom, abychom stihli dodat vozy, které vyrobíme v tyto poslední dny.  Doufám, že každý mohl v této sváteční sezóně strávit nějaký čas se svými blízkými a bude mít úžasný rok 2021.

Elon

Americká automobilka Tesla za toto čtvrtletí bude muset dodat více než 180 000 vozidel aby splnila svůj cíl dodávky 500 tisíc vozů za jeden rok. My v Teslu věříme! Doufejme, že Tesla cíl překoná a konečně ukáže všem kritikům, co všechno dokáže.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *