Musk byl pozitivně tetsován na koronavirus. Testy jsou plné podvodů a lží

Generální ředitel automobilky Tesla se nechal znovu testovat na koronavirus. Ze čtyř test, kterém u dnes byly provedeny byl dvakrát pozitivní a dvakrát negativní.  Musk říká, že v testování na koronavirus jsou podvody lži.


Známý americký vizionář a generální ředitel automobilky Tesla Elon Musk a také zakladatel kosmické společnosti SpaceX ve včerejším příspěvku na Twitteru oznámil, že byl pozitivně testován na koronavirus. Přičemž byl dvakrát pozitivní a dvakrát negativní, to vše v jeden den. Musk na Twitteru varuje, že testování na koronavirus je podvod a test je plný lží. Výsledky u Muska jsou jako na houpačce a podobné výsledky může mít i řada jiných lidí.

„Vše je extrémně falešné a podezřelé. Včera jsem byl čtyřikrát testován na koronavirus. Dva testy mi vyšly jako pozitivní a dva jako negativní. Jednalo se o rychlý antigenní test od BD, napsal Musk na Twitter.“

Musk do komentářů pod svůj příspěvek sdělil, že má symptomy podobné běžnému nachlazení. Pokud se to stalo i jemu, tak testy nemusí být pravdivé i u jiných lidí. Musk by se dnes měl dozvědět i výsledek z přesnějších PCR testů, tak uvidíme, jak dopadne.

Jaký je názor Muska na koronavirus?

Elon Musk nyní potvrdil, že antigenní testy od společnosti BD jsou nepřesné a nespolehlivé. Můžou lidem místo dobra přinést naopak utrpení. Důležité je podotknout, že výsledek z těchto testů znáte do 15 minut a jsou výrazně levnější než testy PCR. Pokud jsou testy BD opravdu nepřesné, což potvrdil i Musk, tak by bylo dobré zvážit zda by neměly být stáhnuty z trhu. Řadě lidí se mohlo při testování těmito testy stát podobný výsledek jako Muskovi, z čeho nevíme, co soudit. Pokud by člověk z těchto testů byl dvakrát za sebou pozitivní, tak už z toho lze soudit.

Musk se již ke koronavirusu vyjádřil v první vlně, kdy oznámil, že media a vláda vše zhoršuje a, že by se z koronavirusu neměla dělat věda. Generální ředitel se dokonce rozhodl, že obnoví výrobu i přes vládní zákaz. Musk řekl, že si pro něj mohou klidně přijít a on se nechá zatknout. Musk dokonce i řekl, že každý jednou umřeme. Jak se říká, boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Uvidíme, jak Musk dnes dopadne.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *