Morgan Stanley ukázal nové odhady ohledně Cybertrucku

Morgan Stanley předpověděl, že Tesla do roku 2025 vyprodukuje necelých 100 000 vozů Cybertruck ve zprávě o 6 klíčových aspektech důležitých pro spuštění elektromobilu.


Pro některé investory Tesly mohou být odhady Morgana Stanleyho neuvěřitelně konzervativní. Během konference automobilky Tesla o výdělcích Q4 na rok 2019 Elon Musk naznačil, že poptávka po Cybertrucku dosáhla úrovni, které automobilka nikdy předtím neviděla, což znamená hodně s ohledem na poptávku po Modelu 3 v té době.

Tesla dosud neuvedla svůj cílový roční objem výroby Cybertruck. V současné době pracuje na výstavbě Gigafactory v Texasu, kde budou postaveny první Cybertrucky. Některým se mohou zdát odhady Morgan Stanley zcela nesmyslné, ale je možné, že bude mít pravdu.

Zdá se, že Tesla má s Giga Texas velké plány. Část závodu bude věnována produkci Cybertrucku. Produkce 100 tisíc vozidel za jeden rok by znamenala, že Tesla postaví do roku 2025 méně než 2 000 vozidel Cybertruck týdně.

Kolik vozidel vyrobí Ford?

Ford vyrobí více než 1 000 nákladních vozidel denně, řekla minulý rok vedoucí závodu Debbie Manzano Detroit Free Press. Manzano dohlíží na montážní linku Ford F-150, která funguje sedm dní v týdnu. A právě automobilka ford je hlavním konkurentem Cybertrucku od americké automobilky Tesla.

Uvidíme, jak to celé bude a kdy začne výroba populárního elektrického tahače Cybertruck. Ten způsobil poprask po celém světě a byl ve švech mediích na světě, což se žádnému vozidlu za poslední léta nepovedlo.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *