Modelu S odlétla střecha. Tesla za to nejspíše nemůže!

Před nedávnem byla na videozáznam zachycena letící střecha Modelu Y. Fanoušci se shodli, že se jednalo o vadný kus a střecha nemusela být dobře přimontovaná. Bohužel netrvalo ani dva měsíce a na video byl zachycen jedoucí Model S , kterému za jízdy odlétla celá střecha. Automobilka tentokrát za to nejspíše nemůže.


Před nedávnem zachytil jeden ze svědku tohoto pozoruhodného úkazu Model S, který na rychlostní silnic zrovna předjížděl vozidlo. Těsně před mostem mu zničehonic odlétla celá střecha, která letěla několik metrů dozadu.

Není to poprvé, co některému z vozidel Tesla uletěla celá střecha před nedávnem jsme vás informoval o tom, že jednomu z majitelů Model Y odlétla střecha. Fanoušci se shodli, že se nejspíše jednalo o vadný kus a střecha nemusela být řádně přimontovaná.

Majitel Modelu S, kterému odlétla střecha zveřejnil video, jak jeho Modelu S odlétla celá střecha. Důležité je upozornit, že majitel zrovna neřídil svůj Model S. Celý incident se stal v Číně, kde Tesla má i svojí Giga Šanghaj.

This is what it looks like when the roof flies off from teslamotors

Automobilka Tesla se k případu, kdy Modelu Y odlétla střecha vyjádřila tak, že mohou existovat kusy, které mají potencionální problém právě se střechou. Pokud se jedná o incident s Modelem S, který se stal v Číně, tak se nejspíše nejedná o chybu automobilka Tesla. Model S byl totiž opravován službou třetí strany, která nejspíše udělala zásadní chybu.

Vyjádření Tesly k celému případu s Modelem S:

„Co nejdříve jsme kontaktovali majitele vozu a pomáháme majiteli vyřešit problém co nejdříve. Po předběžném šetření bylo vozidlo podrobeno výměně střešního skla v autorizovaném opravárenském servisu třetí strany. V současné době vyšetřujeme příčinu incidentu.“

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *