Modelu 3 za jízdy upadl blatník. Za Teslou musel s právníkem!

Automobilka Tesla je mimo špičkový software známa i ne příliš kvalitní výrobu vozů a většina majitelů si na kvalitu vozů Tesla stěžuji, především se jedná o majitele Modelu 3.


Nejnovější důkaz špatné kvality vozů Tesla je případ, ve kterém Modelu 3 upadl za jízdy zadní nárazník. Naštěstí měl Model3 zapnutý DashCam, takže je celý případ upadnutí zadního nárazníku na videozáznamu. Na pořízeném videozáznamu je vidět, že upadnutí zadního nárazníku nic nepomohlo, takže se nejspíše celý incident stal, kvůli horší kvalitě vozů Tesla nebo špatným smontováním celého vozu, ale zatím se jedná pouze o spekulace.

Majitel Modelu 3, kterém upadnul za jízdy zadní nárazník ihned zastavil a kontaktoval servisní linku Tesly. Ta mu řekla, že se jedná o boží zázrak a pomoci se nedočkal. Nakonec se majitel Modelu 3 obrátil na manažera jedné z poboček, dokonce se svým právníkem. Tam mu manažer záruku uznal a upadlý nárazník bude opravený na náklady automobilky Tesla.

Je ještě dobré zmínit, že se nejedná o první incident, kdy Modelu 3 upadl za jízdy v dešti zadní nárazník. Podobný případ se stal před pár měsíci, kdy majitel jel se svým Modelem 3 v silném dešti a projížděl kalužemi. Tomu se stalo také, že mu upadl zadní nárazník za jízdy. Uvidíme, zda se podobný incident bude ještě opakovat.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *