Model S 2021 má větší kamery. Co nám Tesla tají?

Nový refresh Modelu S pro rok 2021 se nám nyní ukázal v plné své kráse. Na nových fotografií můžeme najít i novou sadu bočních kamer, ale také normální volant. Zajistí Modelu S nové kamery ještě lepší řízení v režimu Autopilot?


Před nedávnem jsme vás ukázali první fotografie Modelu S pro rok 2021 v provozu. Na fotce jsme mohli vidět bezpečnostní tlačítko, které bylo zakryto kelímkem. To u nově spatřeného Modelu S pro rok 2021 nenajdeme. Nadšenci Tesly se podařilo v Kalifornii spatři opravdu nádherný bílý Model S pro rok 2021.

Model S je naprostá pecka

Sériová výroba Modelu S se pomalinku blíží, takže se Tesla rozhodla nám začít ukazovat nový Model S. Možná největší novinkou u Modelu S pro rok 2021 je nový volant typu „yoke“. Tento typ volantu možná znáte z formulí či z herních simulátorů. Tesla samozřejmě nabízí i verzi s normální volantem, který najdeme v jiných vozech Tesla. Ovšem ani u normálního volantu nenajdeme páčky na blinkry či stěrače. Ty Tesla schovala přímo do volantu.

Zdroj: @nickrgeorge

Nové kamery mají svůj význam

Kromě interiéru Tesla změnila i konstrukci a exteriér celého vozu. Ten je nyní více agresivnější. Utajovanou změnou jsou větší boční kamery, o kterých jsme se dozvěděli z nových fotografií Modelu S pro rok 2021. Nové kamery nejspíše Tesla zvolila z důvodu příchodu plně autonomní verze Autopilota. S touto verzí je vozidlo schopné jezdit zcela samo. Tuto verzi mají již možnost testovat vybraní beta uživatelé Tesly.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Jeden myslel na “Model S 2021 má větší kamery. Co nám Tesla tají?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *