Model 3 v Číně získal nadprůměrné hodnocení

Tesla Model 3 Standard Range Plus vyráběná v Giga Šanghaj nedávno získala další 5-hvězdičkové hodnocení z indexu China Automotive Health Index. Nejvyšší hodnocení získalo v Číně titul „Doporučené auto roku v indexu zdraví“.


Na základě výsledků shromážděných ve druhé polovině roku 2020 udělil index China Automotive Health Index čínskému Modelu 3 pětihvězdičkové hodnocení pro VOC v interiéru, intenzitu zápachu v interiéru a bezpečnost elektromagnetického záření.

Hodnocení také zohledňovalo materiály, které Tesla použila v interiéru Modelu 3. V Modelu 3 vyrobeném v Číně nahradily vysoce kvalitní syntetické materiály bez zápachu a neškodné zvířecí kůži, recyklovanou bavlnu a další tradiční materiály. Podle agentury byly syntetické materiály Tesla použité v Modelu 3 šetrné k zvířatům a dobré pro životní prostředí. Syntetické materiály snížily také produkci formaldehydu a dalších škodlivých plynů.

Hodnocení pěti hvězdiček Modelu 3 rovněž zohlednilo inovace, které Tesla provedla v určitých oblastech, jako je filtrace vzduchu. Filtrace vzduchu je nejvyšší prioritou v mnoha oblastech života, dokonce i ve vozidlech. Čínský index automobilového zdraví zaznamenal, že filtrace vzduchu Modelu 3 má vynikající kvalitu čištění.

Bude i Model Y nejlepším elektromobilem?

Je to již druhý rok po sobě, co titul získal Tesla China Model 3. Poprvé získal titul „Doporučené auto roku“ v roce 2019. To může být jen začátek pro Tesla China, protože Model Y vyrobený v Giga Šanghaji také představoval stejné výhody jako Model 3 Range Plus, ale je podpořen filtrem HEPA a vyhrazeným režimem obrany proti biologickým zbraním. S nárůstem výroby Modelu Y může mít Tesla brzy ve svých rukou další doporučené auto roku v titulu indexu zdraví.

 

Váš tým 

Zdro www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *