Model 3 se dočká elektricky výklopného kufru a dalších vylepšení

Nové informace z Číny naznačují, že Tesla je připravena zavést některé vylepšení Modelu 3, která by noví i staří majitelé velice uvítali a často si o ně psali. Konkrétně se jedná o elektricky výklopný kufr, odstranění chromu, nové světlomety a zadní světla a další. Tyto vylepšení by měl dostat Model 3, který Tesla vyrábí v Giga Šanghaj.


Informace o řadě vylepšení, které Tesla možná plánuje byly zveřejněny na sociální síti Weibo, kde má Tesla i svůj oficiální účet. Na této sociální síti sdílel @Tesla__Mania informace o tom, jaké změny bude zahrnovat Model 3. Většina těchto změn bude inspirována Modelem Y, jak sám Musk v minulosti naznačil.

Jeden z vlastníku Modelu 3 v Číně se Muska zeptal, zda by mohl Modelu 3 přidat elektricky výklopný kufr. Musk na tuto reakci uvedl, že Tesla bude bezplatně instalovat elektricky výklopný kufr pro Model 3 všem stávajícím zákazníkům. Toto prohlášení Muska dává menší nápovědu tomu, že Tesla bude nejspíše již brzy elektricky výklopný kufr implementovat do nově vyráběných Modelů 3.

Dle informací od jednoho nového majitele Modelu 3 se zdá, že Tesla i pozměnila design Modelu 3, který se zdá být více podobný Modelu Y. Je možné, že Tesla chce do Modelu 3 implementovat i „Octovalve“ a tepelné čerpadlo.

Totéž platí pro vylepšení Modelu 3 Made-in-China týkající se světlometů a koncových světel vozidla. Tesla oficiálně neoznámila žádná vylepšení těchto komponent v Modelu 3, ale zprávy od majitelů naznačují, že novější vozidla jsou vybavena jasnějšími koncovými světly. Pokud jde o možnost odstranění chromu, tak je to možné, jelikož odstranění chromu před nedávnem oznámila Tesla u Modelu Y, který sdílí 75% s Modelem 3.

Nejzajímavějším na vylepšení Modelu 3 je nový volant, verze „2.0“ středové konzoly a dvouvrstvá skla pro lepší izolaci hluku. Tyto vylepšení, ale zatím nový majitelé nepotvrdili. Lepší odhlučnění celé kabiny je dobré, jelikož si nyní někteří majitelé toto odhlučnění nechávají dělat u společností třetích stran.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *