Model 3 má nyní vyhřívaný volant, ale pouze v Číně

Americká automobilka Tesla pokračuje ve vylepšování svých vozů, které vyrábí v Giga Šanghaj. Tentokrát vylepšila Model 3, kterému přidala opravdu zajímavé a pro většinu nadšenců nečekané vylepšení. Aktualizovaná verze Modelu 3 by se měla již brzy dostat i na jiné trhy.


Nedávno vylepšila Tesla svůj Model Y, který více sjednotila s Modelem 3. Nadšenci automobilky chtěli i podobná vylepšení, které dostal Model Y navíc vidět i u Modelu 3. Tesla je vyslyšela a k Modelu 3 přidala ještě další vylepšení. Většina vylepšení není na první pohled vidět, ale za to jsou opravdu dobrá. Někteří majitelé litují že si s koupí svého Modelu 3 nepočkali o pár týdnů déle.

Zdroj: Tesla.com

Model 3 obdržel dřevěnou lištu ve dveřním panelu, kterou najdeme u Modelu Y vyráběného v Giga Šanghaj. Nová dřevěná lišta je již přidaná i v čínské verzi online konfigurátoru, kde si můžete vybrat vozidlo od Tesly. Možná největší vylepšení zaznamenal právě volant. Tesla ho totiž udělala vyhřívaný. Toto vylepšení si vyprosila většina nadšenců Tesly. Právě vyhřívání volantu je již v současné době standardem většiny vozidel, ale u vozidel Tesla se toto říci nedalo. Teď už ano.

Uvidíme, zda Tesla tímto menším refreshem Modelu 3 zvýší prodeje tohoto modelu v Číně. Právě při změně interiéru Modelu Y a snížení ceny se Model Y stal okamžitě hitem na čínském trhu.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *