McDonald ‘s vám jídlo donese na Supercharger

Pokud vlastníte Teslu, tak se vám možná již někdy stalo, že jste po příjezdu na Supercharger dostali hlad. Naštěstí se tento problém rozhodla vyřešit společnost McDonald ‘s, která majitelům na Superchargeru jednoduše přiveze objednané jídlo. Při objednávce uvedete daný Supercharger a společnost se už o vše postará.


V posledních měsících se Tesla rozhodla stavět největší Superchargery na světě. A proto již Supercharger v kalifornském městě Firebaugh není největším Superchargerem na světě. O pár stojanů nad ním je nový Supercharger v Číně. Ale tento Supercharger je přeci jen něčím výjimečný.

Přímo vedle Superchargeru se nachází pobočka McDonald ‘s. Ta se rozhodla využít výhody Superchargeru a začala majitelům vozů Tesla nabízet servis. Pokud u nich majitelé objednají jídlo, tak jim ho zaměstnanci pobočky donesou přímo na Supercharger. Tato služba je naprosto jednoduché, ale většině majitelů dokáže hodně zpříjemnit den.

Jak to celé funguje? Je to opravdu jednoduché!

Současná doba je trochu zvláštní a proto lidé nechtějí navštěvovat veřejné prostory. Majitel si přímo z pohodlí svého vozu vybere jídlo přes mobilní aplikaci. Místo čísla stolu, ale zadá číslo Superchargery Za pár minut mu jídlo přinese zaměstnanec pobočky, který mu možná zapojí i nabíjecí konektor.

Uvidíme, kdy podobná služba přijde i do České republiky. Určitě se jedná o dobrou službu. Něco podobného již ve Švýcarsku dělá jedna z restaurací, u které jsme si jídlo objednali během naší cesty na autosalon v Ženevě.

 

Váš tým 

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *