Majitelka Tesly Model 3 přežila čelní srážku s opilým řidičem

Majitelka společnosti Tesla děkuje hvězdným bezpečnostním prvkům modelu 3 a odolnému designu poté, co byla účastníkem vysokorychlostní čelní srážky s pickupem řízeným opilým řidičem. Navzdory hrozné povaze nehody, při které do sebe dvě vozidla narazila rychlostí více než 70 km / h, byla majitelka modelu 3 schopna odejít s lehkými zraněními.


Hrozivou nehodu sdílel na Twitteru Klub vlastníků Tesla Columbus Ohio, který poznamenal, že jeden z jejich členů, majitelka modelu 3, Jen Dunlap, byla účastníkem vážné nehody. Jak uvedl klub, Dunlap a přítel byli v modelu 3, když byli čelně zasaženi pickupem, který šel špatnou cestou.

Včera v noci byla naše členka @JenDunlap_ a její přítel zasažena opilým řidičem. Dostali zásah HEAD ON řidičem (nákladním vozidlem) na dálnici, oba jeli rychlostí 70 mph +. Jen si za záchranu života připíše @elonmusk, @Tesla a její Model 3! @CARandDRIVER @teslaownersSV @Teslarati @ElectrekCo

Odkaz na tweet:  https://twitter.com/OhioTesla/status/1315488535156269056?s=20

Image

Snímky sdílené na Twitteru ukazují, že model 3 je na straně spolujezdce těžce poškozen a pickup se po převrácení na silnici částečně rozdrtil. Navzdory silnému nárazu dokázala Dunlap odejít od nehody s relativně malými zraněními, jako je podvrtnutí kotníku. Přítel, který byl také v modelu 3, byl převezen do nemocnice a je v současné době sledován.

@JenDunlap_ odešla s minimálním zraněním (podvrtnutí kotníku, zlomené žebro) a její kamarádka je stále v nemocnici a je sledována, ale věci vypadají pozitivně. #dontdrinkanddrive

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

 

Klára Maslíková

Jsem holka, která studuje letectví, miluje elektromobily a trochu čerstvé kávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *