Majitel Tesly podrobil SpaceX Starlink testu v divočině

Majitel Tesly, který se stal testerem SpaceX Starlink Beta, vzal svůj špičkový satelitní internetový systém na výlet a ukázal, že konstelace bude skutečně schopna poskytovat vysoce kvalitní internet kdekoli na Zemi.


Zatímco rostoucí síť satelitů Starlink společnosti SpaceX je v současné době schopna nabídnout (většinou) nepřerušovanou službu pouze v horních zeměpisných šířkách, ~ 840 funkčních kosmických lodí na oběžné dráze je jen špičkou ledovce. Ve výsledku, který se jeví jako stále pravděpodobnější, plánuje SpaceX vypustit téměř 12 000 satelitů Starlink, aby pokryly téměř každý centimetr zemského povrchu s internetem pravděpodobně lepším, než k čemu má přístup 90% světové populace.

foto: WANDERING-CODER

Tesla Model 3 navíc připomíná skutečnost, že Tesla v současné době nenabízí vestavěné zásuvky, ale mají dostatečnou kapacitu baterie pro napájení uživatelského terminálu Starlink (a poskytují nepřerušovaný vysoce kvalitní internet zcela nezávislý na energii ) po dobu jednoho měsíce nebo déle. Ať tak či onak, nemělo by být překvapením, že generální ředitel společnosti Tesla je nyní na pokraji realizace snu poskytovat všudypřítomný a kvalitní internet kdekoli a kdykoli.

foto: WANDERING-CODER

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

 

Klára Maslíková

Jsem holka, která studuje letectví, miluje elektromobily a trochu čerstvé kávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *