Majitel Audi e-tron lituje, že si nepořídil Teslu

Když se koncem listopadu všude v médiích psalo o tom, jak mají majitelé elektromobilů Tesla kvůli dni díkuvzdání šíleně přeplněné rychlonabíjecí stanice Supercharger, vlastně už se nikde moc nepsalo o tom, že u jiných elektromobilů to bylo ve skutečnosti mnohem horší.


Jeden z majitelů Audi e-tron)se nyní ještě zpětně podělil o svou reálnou zkušenost s kolegy ze zahraničního InsideEVs. Ve zkratce lituje, že si nepořídil radši Teslu, protože by akorát jednou za rok musel ve Spojených státech na pouze pár nejvytíženějších místech se Superchargery čekat pár desítek minut, než by mohl také rychlonabijet. Ale co se dělo a stále děje v jeho případě, je prý mnohem horší.

Do redakce poslal následující vzkaz:

“Chtěl jsem vás upozornit. Minulý týden jsem viděl články zveřejněné na různých webech, které upozorňují na fronty vozidel Tesla na několika z nejvytíženějších stanic Supercharger během nedávného prázdninového cestování. Jsem si jistý, že tito lidé byli schopni nabíjet a pokračovat v cestě. Jsem majitel e-tronu a měl jsem mnohem horší zážitek. Na každém místě, kde jsme zastavili, a nakonec se museli vrátit zpět, jsme měli problémy, protože na místě nebyly funkční nabíječky (provozovatele Electrify America). Myslím si, že problémy u majitelů e-tronů, které měli za posledních 6 měsíců s nabíjecími kabely, které byly zamčeny v nabíjecím portu, jsou nedostatečně zreportovány. Audi už před několika měsíci uvedlo, že dorazí aktualizace firmwaru, ale nic se neděje. Jsem zastánce EV a chci nejlepší budoucnost pro EV. Všechna ostatní elektroauta vstupující na trh s nabíječkami od Electrify America, ale dosavadní zážitek byl hrozný. Naše zkušenost je jednou z mnoha.”blockquote>

Váš tým 

Zdroj  www.insideevs.com

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *