Launch Mode ve vozech Tesla se dočká aktualizace

Tesla pracuje na nové verzi „Launch mode“, který bude zahrnovat i Cheetah stance.


V loňském roce vyvinula automobilka Tesla nové „inteligentní adaptivní vzduchovétlumiče“ pro Model S a X. Nový vzduchový podvozek byl součástí nové verze Raven Model S a Model X.

„Aktualizovali jsme také náš systém vzduchového odpružení pro Model S a Model X s plně adaptivními tlumiči, což mu dává mimořádně tlumený pocit při jízdě po dálnici nebo pomocí Autopilota.“

Podle Tesla hacker Green, který získal přístup k připravované aktualizaci softwaru Tesla říká, že v novém updatu proběhne i aktualizace „Launch Modu“, který umožní použití plného výkonu u Modelu S a X Raven.

Zdroj: Electrek.co

Podle všeho sníží Tesla pro použití plného výkonu přední část pomocí adaptivních tlumičů a navýší zadní část, také pomocí adaptivních tlumičů, které má Model S a X Raven.

Nová aktualizace Launch modu je údajně testována majiteli Tesel, kteří mají přednostní aktualizace, tzv. beta Tesláci. Ty po vyzkoušení nové aktualizace podají Tesle informace a nápady na zlepšení a Tesla aktualizace dále zlepší. Až po testech a upravení celé aktualizace týmem vývojářů Tesla může jít aktualizace k normálním majitelům Tesel.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *