Lakovna v Giga Berlín způsobí revoluci

Generální ředitel automobilky Tesla Elon Musk se nyní zdá být velmi nadšený z budoucího provozu nové lakovny v Giga Berlín, která bude jednou z nejmodernějších v automobilovém průmyslu. O nové lakovně v Giga Berlín informoval na svém Twitteru a dokonce odhalili jednu možnost lakování.


Automobilka Tesly nyní nabízí pouze několik málo barev pro svá vozidla. Pearl White Multi Coat je základní barva, která patří mezi oblíbené barvy na Modelu 3. Tato barva je zdarma k zakoupení vozidla. Barvy Solid Black, Midnight Silver Metallic, Deep Blue Metallic a Red Multi Coat jsou k dispozici za příplatek. Výběr barev u Tesly je velmi malý, pokud možnosti barev srovnáme například s BMW či Mercedes.

První Roadster, který automobilku Tesla uvedl na trh byl nabízen hend ve třinácti barvách,včetně klasických barev jako je Racing Green, Brilliant Yellow, Very Orange, Twilight Blue a Electric Blue. První Model S byl nabízen vhttps://twitter.com/elonmusk/status/1250212864951857154 barvách Green and Brown Metallica samozřejmě v klasických barvách. Pokud jste patřili mezi první kupce Modelu S, tak jste mohli Model S získat i v limitované Signature Red.

Nová lakovna v Giga Berlín, o které Musk na svém Twitteru mluvil nazval Deep Crimson a v minulosti, dokonce zmínil, jak lakovna bude vypadat. Lakovna bude schopna stříkat barvu ve více vrstvách ,což zviditelní křivky vozu. Díky tomu by vozy Tesla měli, co se týče kvality a laku nabrat zcela nový směr.

Pro zlepšení laku na vozech Tesla by bylo dobré obnovit staré barvy, které najdeme na první generaci Roadsteru či na prvním Modelu S. Naštěstíse zdá, že lakovna v Giga Berlín vrátí kvalitu laku na vozech Tesla do pořádku.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *