Koncem letošního roku už bude možné spatřit Cybertruck v civilu

Zdá se, že bude jen otázkou času, než si nadšenci Tesly na východním pobřeží budou moci prohlédnout Cybertruck, s generálním ředitelem Elonem Muskem, který uvedl, že výrobce automobilů se pokusí o cross-country výlet s využitím plně elektrického vyzvednutí někdy později tento rok. Za předpokladu, že událost proběhne, by mohla zdůraznit, jak dobře může Cybertruck fungovat jako vozidlo pro delší cesty.


Oznámení přišlo jako odpověď na žádost nadšence Tesly a SpaceX Michaela Hodgese, který uvedl, že na východním pobřeží musí být také pohled na monstrum z elektrické oceli velmi krásný. Západní pobřeží je koneckonců doposud exkluzivním místem pro Cybertruck, přičemž vozidlo bylo nedávno vystaveno v Petersenském automobilovém muzeu v Los Angeles v Kalifornii.

Muskova odpověď na žádost byla pozitivní.

„Jistě, na konci tohoto roku se budeme snažit udělat s Cybertruckem cross-country drive,“ napsal.

Navzdory pozorováním a silničním testům Cybertrucku, které byly zdánlivě zaměřeny na západní pobřeží, se ukázalo, že vozidlo je ve Spojených státech docela populární. S ohledem na to se silniční výlet s Cybertruckem rozhodně jeví jako skvělý nápad, protože by to Tesle umožnilo navštívit oblasti, v nichž bude pravděpodobně soutěžit, jako je Texas. Státy, jako je Texas, jsou koneckonců zemí s největším počtem pick-upů, což z nich činí potenciálně lukrativní oblasti, na kterých se Cybertruck saturuje.
Tesla Cybertruck je vlastně docela dobrý pro dlouhé cesty, alespoň pokud jde o jeho design a specifikace. Špičkový model Cybertruck má dojezd přes 800 kilometrů, což z něj činí jedno z vozidel Tesly, které má největší dojezd, na druhém místě až po příští generaci Roadster. Jeho útulná kabina je také velmi pohodlná, jak poznamenal moderátor pořadů Jay Leno, zatímco řídil plně elektrickou dodávku v Kalifornii pro segment v garáži Jay Leno.
Je zajímavé, že ve skutečnosti to není poprvé, kdy byla navržena a naplánována myšlenka velkého výletu s Teslou Cybertruck. Začátkem tohoto roku byla zahájena pozemní expedice Cyberland Bound, jejímž cílem bylo vyhodnotit možnosti plně elektrické dodávky. Cílem projektu je přenést konvoj Tesla Cybertruck přes TransAmerica Trail. Zajímavé je na projektu Cyberland Bound to, že půjde po trase, která je do značné míry terénní, což umožňuje účastníkům skutečně posunout Cybertruck na jeho hranice.

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

2 komentáře: „Koncem letošního roku už bude možné spatřit Cybertruck v civilu

 • 5. 7. 2020 (6:53)
  Trvalý odkaz

  Jste kreativni clovek, ale mile a kilmetry pro Vas jedno jsou…

  Reagovat
  • 5. 7. 2020 (8:41)
   Trvalý odkaz

   Aaa, ano, omlouvám se, přepsal jsem se, již se tak nestane

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *