Koenigsegg Gemera se inspirovalo Modelem 3!
Koenigsegg Gemera bude jedno z nejrychlejších vozidel na světě. Jeho výkon má být až 1700 koní a podle nejnovějších fotografií se zdá, že jeho interiér je inspirovaný právě Modelem 3.
Když byl Model 3 poprvé odhalen jeho interiér schytal mnoho kritiky. I přes to si Model 3 a jeho nadčasový a jednoduchý design našel cestu ke svým majitelům a dnes je to nejprodávanější model společnosti. Dokonce i zakladatel Koenigsegg Christian von Koenigsegg je velkým zastáncem elektrických aut a před nějakou dobou se přiznal, že i on sám jezdí Modelem 3.
Vzhledem k tomu, že v tomto vozidle strávil mnoho času a jeho interiér si oblíbil. O Modelu 3 řekl, že je to nejlepší auto pro dnešní dobu. Jeho 15. palcový displej zakomponoval i do nového konceptu Koenigsegg Gemera.
Tento čtyřmístný koncept ze švédské automobilky bude dosahovat 1700 koní, a dokonce bude mít i kotevní body pro dětské sedačky. Vážit by mělo zhruba stejně jako Model 3, ale jeho výkon bude trojnásobný. Z 0 na 100 udělá za 1,7 sekundy. Pokud se tento vůz bude vyrábět tak ve velmi omezeném množství a jeho cena se vyšplhá do desítek miliónů korun.
Váš tým
Zdroj www.teslarati.com