Kdy Tesla vydá možnost předplatného FSD?

Koncem letošního roku bude Tesla připravena vypustit možnost předplatného balíčku Full Self-Driving, jak již uvedl generální ředitel Elon Musk.


Během podnikového meetingu o výdělkách za Q1 2020 hovořil Elon Musk a CFO Zachary Kirkhorn také o předplatné balíčku Full Self-Driving. Na meetingu bylo také zmíněno možnost koupi balíčku Full Self-Driving na splátky, což by podle Tesla mohlo přilákat další zájemce o nejnovější technologii.

Hacker Green je hacker, který zkoumá software vozů Tesla a když najdeme nějakou novinku, tak se s ní pochlubí na svém Twitter. Nedávno objevil v zdrojovém kódu ve vozech Tesla možnost předplatného typu pay-as-you-go. Green uvedl, že možnost předplatného je ve zdrojovém kódu již delší dobu.

Musk řekl, že možnost předplatného balíčku Full Self-Driving nabídne již koncem letošního roku.

Názor Muska na možnost předplatného

I když by byla možnost předplatného pro některé zájemce o balíček Full Self-Driving výhodnější, tak Musk ve svém proslovu vysvětluje výhody koupě balíčku Full Self-Driving rovnou a a zaplatit tedy částku 7000 dolarů přímo. Musk říká, že koupě balíčku Full Self-Driving je investice do nové technologie, ale především je to investice do budoucna.

„Řekl bych, že bude stále rozumné koupit FSDpřímo, protože podle našeho názoru je nákup FSD investicí do budoucnosti,“ uvedl Musk během výdělkové výzvy. „A jsme přesvědčeni, že se jedná o investici, která se vyplatí spotřebiteli – ve prospěch spotřebitele.“

Tesla na začátku dubna oznámila, že od 1.července 2020 bude balíček Full Self-Driving zdražen. Tesla již v loňském roce v listopadu provedla zdražení balíčku Full Self-Driving o 1000 dolarů, jelikož do balíčku přidala funkci Smart Summon. Teď umí Autopilot zastavit a rozjed se na semaforech a dopravních značkách, takže se stává vaše vozidlo po zakoupení balíčku zcela autonomní. I když se vaše vozidlo stává autonomní, tak Tesla apeluje, že i přesto je řidič zodpovědný za své vozidlo.

Kdy Tesla zdraží FSD?

Tesla na začátku dubna oznámil, že balíček FSD bude způsoben zvýšením ceny 1. července 2020. V současné době není známo, jak moc se zvýší cena jízdních funkcí, ale poslední zvýšení, ke kterému došlo v listopadu 2019 po Smart Summon byl propuštěn a přidal 1 000 $ k ceně kompletního balíčku Self-Driving.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *