Kdo je rychlejší, Model X P100D nebo Suzuki GSX-R750

Majitelé Tesel mají hned několik výhod, například nízké provozní náklady, futuristický interiér, špičkovou bezpečnost a software, ale především brutální zrychlení. Vozy Tesla kromě brutálního zrychlení disponují i velkým zavazadlovým prostorem, čímž se stávají ideálním rodinným autem, ale i našlapaným sporťákem na okruh.


Majitel Tesly, který vlastní YouTube kanál Mancubus99 před nedávnem publikoval video, ve kterém jeho Model X P100D natrhl frak Suzuki GSX-R750.

Majitel Modelu X si jel po svém klasické trase. Po zastavení na semaforu vedle něj přijel motorkář s Suzuki GSX-R750. Motorkář vyzval majitel Modelu X na souboj, tedy závod. Jelikož má Model X funkci TeslaCam, tak celý závod natočil.

Suzuki GSX-R750 zrychlí z 0 na 100 km/h za 2,9 sekundy a její nejvyšší rychlost je 235 km/h. Na motorku jsou tyto hodnoty opravdu nadprůměrné.

Je zajímavé, že zrychlení z 0 na 100 km/h je 2,6 sekundy, což je velmi podobné zrychlení jako má Suzuki GSX-R750. Přičemž maximální rychlost Modelu X je 260 km/h.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *