Je to perfektní karavan pro váš model Tesla X?

Trail Less Traveled je kanál na YouTube, který je produkovaný rodinou, která miluje cestování. V podstatě nestrávili spolu dost času doma a skutečně se sobě chtěli věnovat, tak si koupili RV, které pohání s plynovým pickupem.


Nedávno se rodinka rozhodla pro Tesla Model X Long Range Plus do roku 2020. Doufali, že dokážou najít karavan, který je dostatečně velký, aby je pojal, ale ne tak velký, že by jeho tažení s Teslou bylo problematické.
V tomto videu si vyzvednou svého nového 2021 Coachman Apex Nano. Odvážejí to domů s kamionem a nechají to všechno nastavit tak, aby to šlo táhnout s modelem X. Vypadá to, že je to perfektní volba. Bude však Tesla schopna odtáhnout takový velký karavan s lidmi? Bude to celkově praktické? Mají hodně co zkoumat, jestli chtějí tuto přestavbu provést.

Na pozadí jsme níže zahrnuli předchozí video, které sdílí více jejich příběhu. Zdůrazňuje to jejich přepnutí na model Tesla X. Až do teď tahali velkou RV s Fordem F-350. Ptají se, zda pro ně Tesla bude pracovat, pokud jde o nabíjení, úspory paliva a tažení.

 

Popis videa přes Trail Less Traveled na YouTube (přeloženo):

Odtahování přívěsu s Teslou || 2021 New Apex Nano 194BHS || Sn. 3, Ep. 30

Náš nový táborník je tady! Našli jsme velký karavan, který náš 2020 Tesla Model X Long Range Plus dokáže odnést, a vezmeme ho na první jízdu. VÍCE NIŽE

Vzali jsme náš 2021 Coachman Apex Nano 194bhs od dealera (u nákladního vozidla, protože obchodní zastoupení nevědelo o Tesle) a přivezli jsme jej domů na svou první jízdu s naším Tesla Model X. Zjistěte, jak náš první tah na 30 mil šel a jak daleko si myslíme, že budeme schopni řídit při výletu.

■ Apex Nano || https: //coachmenrv.com/travel-trailer …

■ Proveďte svůj vlastní výzkum před provedením rozhodnutí o cestování nebo RV. Nejsme profesionálové ani odborníci na RVing nebo cestování. Tato videa byla vytvořena výhradně pro účely zábavy.

 

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.insideevs.com

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *