James May z Top Gearu si koupil Teslu Model S

Jeden z nejznámějších novinářů o autech  James May, který moderoval i prestižní pořad Top Gear si koupil Teslu Model S Performace.


Před nedávnem si James May koupil nejsilnější Teslu Model S Performace. Dokonce uznal, že Tesla Model S Performace je nejlepší „muscle car“, které vyjelo z výrobní linky v Americe. Jediné co mu vadilo byly mezery mezi díly na karoserii, které vadí více lmajitelům Tesel. Přitom nejvíce ocenil infotament Tesly, který je opravdu parádní. Líbila se mu především navigace/mapa a funkce „prdění“. Mimo jiné byl spokojený i s místem na zadních sedačkách a s objemem zadního zavazadlového prostoru. Nakonec uvedl, že Tesla Model S Performace má výborný výkon, technologie a především komfort.

Dále James May uvedl, že Mercedes třídy A je oproti Tesle velice luxusní vozidlo. Proto ho považuje za prémiovější auto, narozdíl od Tesly, přestože je Tesla o značnou část technologicky vyspělejší než konkurence.

Je to „iba auto“

Tesla Model S Performace je „iba auto“, toto řekl James May. Myslel to tak, že se elektromobily stávají běžnější záležitostí než před lety, přičemž začínají být vnímané jako každé jiné vozidlo, které jede po vozovce.

James May se svojí Teslou

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslamagazin.sk

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *