Jaký názor má Munro na automobilku Tesla?

Minulý měsíc publikoval Sandy Munro na svůj kanál na YouTube sérii videí, ve kterých se zabýval Modelem Y. Před nedávnem se objevil v rozhovoru na kanále HyperChange, kde Munro vysvětlil proč má automobilka Tesla, tak velký náskok než jiné automobilky a které automobilky jí šlapou na paty.


Munro v rozhovoru řekl, že automobilky Audi, Chevrolet, Jaguar a Nissan vyvíjí pouze poloviční úsilí než Tesla. Jednoduše řečen se snaží napodobit to, co už někdo vymyslel  a nechtějí jít vlastní cestou jako Tesla.

Většina automobilek se snaží na trh rychle uvést plně elektrická auta. Bohužel některé automobilky na uvedení plně elektrických aut nejsou připraveni a proto jejich elektrická auta jsou neprodávaná a často pomlouvána.

Podle informací věří Munro v tom, že má Tesla náskok především díky Cybertrucku, který je jiný než dosud představená auta. Většina lidí chce nazývat Cybertruck pickup, což není. Munro si myslí, že by pro Cybertrucka měla být vytvořena speciální kategorie.

Munro věří, že Cybertrucku přinese do světa automobilismu úplně jiný směr. Pět z jeho zaměstnanců má totiž předobjednávku na Cybertruck. Munro věří, že díky tvaru Cybertrucku bude výroba jednoduchá a Tesla bude velký počet předobjednávek snad stíhat.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *