Jaké problémy má Model Y?

Youtuber do detailu prozkoumal Model Y a ve svém videu ukazuje na problémy, které našel.


Stejně jako ostatní výrobci automobilů se i Tesla potýkala s problémem v kvalitě výroby. Zákazníci si na kvalitu vozů Tesla často stěžují a pobízí ji ať jí zlepší. U nového Model Y automobilka ukázala, že se poučila z problému výrobu raného Model 3, ale i přesto i zde nějaké ty chyby najdeme. Tesla již dodala několik tisíc Modelů Y než musela zavřít své továrny z důvodu pandemie COVID-19.

Na YouTube jsme již mohli vidět několik recenzí Modelu Y. Jedny z nejlepších recenzí Modelu Y má na svém YouTube kanále Sandy Munro, který Model Y zkoumá opravdu dopodrobna a poukazuje na všechny plusy a mínusy, které nový Model Y má.

Nyní se na YouTube kanále Car Confection objevilo nové video, ve kterém můžete zjisti, jak je Model Y sestavený a zda tomu je stejně jako u rané verze Modelu 3. Nyní se na YouTube kanálu Car Confection dostali ruce na ranou Tesla Model Y a zkontrolovali její kvalita sestavení.

Jednou z výhod recenze Modelu Y od Car Confection je, že youtuber vystupující ve videu nemá negativní ani extra pozitivní vztah k vozům Tesla, takže recenze je z větší části pravdivá.

Jaké jsou problémy?

V recenzi youtuber poukazuje na vlhkost, která je v zadním světle. Stejnou vadu výroby můžeme najít i u ostatních Modelů. Podle majitelů Tesel je nejvhodnější celé světlo vyndat a přetěsnit ho, poté se tam už vlhkost nedostane. Dále youtuber poukazuje na obložení plastu kolem sedadel. Dále poukazuje na zaseknutí víka u zavazadlového prostoru, které se přibližně na 30 sekund zasekne v jedné poloze než bude pokračovat dále. Mezi problémy, které youtuber našel je i slícování, které bylo také často majitelami Tesel kritizované.

Youtuber na závěr řekl, že Tesla není top pravé auto, které odpovídá cenovce 70 000 dolarů.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *