Jaká je největší výhoda Modelu Y oproti ostatním?

Model Tesla Y má opravdu velký úspěch díky jediné skryté funkci.
Tesla Model Y je první vozidlo Tesla, které přichází s tepelným čerpadlem. I když se to nemusí zdát jako obrovská výhoda, je to ve skutečnosti opravdu velká věc, zejména pokud žijete v oblasti, kde dochází k mrazivým teplotám.


Podle společnosti Erik Strait (DAErik) jsou tepelná čerpadla třikrát účinnější než odporové ohřívače. Všechny Modely Tesla Model 3, Model S a Model X používají odporové ohřívače.
Pokud sledujete dění okolo EV, pravděpodobně jste slyšeli, že lidé říkají, že udržují klimatizaci vypnutou, aby se maximalizoval dojezd vozidla. Mnoho majitelů navrhuje oblékat se teple a používat vyhřívaných sedadel v automobilu, spíše než klimatizaci. Je to proto, že když je venku opravdu zima, vytápění kabiny je velkým žroutem baterie. S tepelným čerpadlem modelu Y to nebude skoro problém.
Podívejte se na krátké video pro více informací.

Popis videa přes DAErik na YouTube:

Největší změna v modelu Y oproti S, 3 nebo X!
Teslovo největší tajemství v modelu Y bylo nyní odhaleno. Je to něco, co byste nikdy nevěděli. Tepelné čerpadlo. Tesla ve svých autech vždy používal odporové ohřívače, SX-3. Pro model Y však přešli na tepelné čerpadlo. Tepelná čerpadla jsou 3krát účinnější než odporové topení! Docela působivé a určitě umožní lidem v chladnějších klimatických podmínkách získat co nejméně z jejich baterie a co nejvíce se ohřát, zatímco zůstane pohodlně uvnitř kabiny.

 

 

Váš tým

Zdroj  www.insideevs.com

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *