Jaká je cena za předělaný Model 3 jako kabriolet?

Zajímalo Vás někdy, jak vypadá Model 3 jako kabriolet? Společnost, která se specializuje na předělávání aut, tak předělala sériově vyráběný Model 3 na kabriolet.


Společnost Newport Convertible Engineering byla první, který předělala Model S na kabriolet. Nyní o pár let později předělala na kabriolet i Model 3.

Na internetu jsou už v dnešní době videa, ve kterých můžeme vidět, jak někdo předělal Model 3 na kabriolet. Některé pokusy o předělání vypadají hezky a jsou vhodné na každodenní používání. U jiných je úprava provedena pouzeúhlovou bruskou/flexou, takže Model 3 jako kabriolet nevydá vůbec hezky.

Řekli Motortrendu:

Předělání Modelu 3 na kabriolet vypadá trochu zvláštně, ale ta cena je ještě zvláštnější. Společnost Newport Convertible Engineering, která provedla předělání Modelu 3 na kabriolet tvrdí, že u Modelu 3 vyztužila některé části konstrukce, aby byla zachována tuhost vozu a další. Model 3 po předělání postrádá sportovní vzhled a aerodynamiku. Podobně jako tomu bylo u Volkswagen Beetle a Jepp Wranglert. Také nesmíme zapomenout, že díky sklápěcí střeše je v Modelu 3 méně místa.

Zdroj: Newport Convertible Engineering

Společnost po předělání Modelu 3 na kabriolet s fotkami zveřejnila i cenu za předělání, která je prakticky stejná jako cena nového Modelu 3. Cena za předělání Modelu 3 na kabriolet je 29 500 dolarů a dalších 39 500 dolarů si připlatíte pokud chcete mít sklápěcí střechu.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *