Jak vypadá Tesla Tequila na reálných fotografiích?

Koncem minulého týdne uvedla Tesla na trh svůj první alkoholický nápoj. Konkrétně se jednalo o Tesla Tequilu, kterou si již fanoušci přáli dva roky od Muskova vtípku na Twitteru. Nyní se konečně dočkali, ale bohužel byla během chvíle vyprodaná. Někteří již svojí Tequilu mají doma a někteří tento „vzácný“ nápoj prodávají.


Automobilka Tesla koncem minulého týdne uvedla na trh svůj první alkoholický nápoj, Tesla Tequilu. Alkoholický nápoj nabízela na svém webu za 250 dolarů. Tequila byla určena pouze pro americký trh a nebyl možný export do Evropy.

Jeden z majitelů této Tequily se podělil na sociálních sítí o reálné fotografie. Tequilu dostal ve stylové láhvi, která vypadá jako blesk a připomíná elektřinu. Láhev obdržel ve stylové krabičce, ve které se kromě láhve nacházel i stojánek na láhev a „památní karta“ společně s popisem celého produktu.

Jaký je příběh za vznikem Tequily?

„Tato láhev byla vyrobena ručně zkušenými mistry ze skla, jako taková má nedokonalosti a označení, díky nimž je každá láhev jedinečná. Při manipulaci s lahví Tesla Tequila buďte opatrní“, uvádí kartička uvnitř krabice.

Na kartičce uvnitř balení najdete i správný postup, jak láhev otevřít a nepoškodit. Uzávěr láhve by se měl vytáhnout nahoru, nikoliv otočit, jak uvádí návod uvnitř balení.

Zdroj: Edgar707KiDS

„Chcete-li odstranit víčko, opatrně vytáhněte přímo nahoru. Netahejte šikmo nebo do strany. Nedodržení těchto pokynů může vést k rozbití.“

Myšlenka Tesla Tequila začala na Fools Day v roce 2018. Generální ředitel Elon Musk žertoval, že Tesla úplně zkrachovala, a vyhlásil bankrot. Poté, co mu po tváři stékaly stopy zaschlých slz, bylo zjištěno, že Musk omdlel, opřený o Model 3 obklopené lahvemi „Teslaquila“. Ačkoli Tesla nikdy nezískala právo používat název „Teslaquila“, tato myšlenka se nakonec uskutečnila, ale pod názve Tesla Tequila.

Tesla uvedl:

„Představujeme Tesla Tequila, exkluzivní maloobjemovou prémiovou 100% de agáve tequilu añejo vyrobenou z trvale vysočinných a nížinných agáv. Zralé po dobu 15 měsíců ve francouzských dubových sudech a do ručně foukané skleněné láhve, Tesla Tequila má chuť suchého ovoce a lehkou vanilkovou vůni společně se skořicí. “

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *