Jak vypadá středová konzole u nového Modelu 3?

Začátkem tohoto týdne jsme vás informovali o nové verze Modelu 3. Nyní se na internetu objevily fotografie nové středové konzole, kterou má nová verze Modelu 3. Kromě toho nová verze Modelu 3 obdržela i další změny, o kterých jsme vás informovali.


Nová verze Modelu 3 je označována jako 2021. Nová verze Modelu 3  má výrazné změny oproti té původní. Nyní nová verze Modelu 3 2021 začíná sjíždět s výrobní linky továrny Fremont, kde se nová verze Modelu 3 zatím vyrábí.

Jednou z největších změn nové verze Modelu 3 je zcela nová středová konzole, která je více podobné té, kterou najdeme u Modelu S či U Modelu X.

Tesla se u středové konzole rozhodla zbavit vcelku nepraktického lesklého povrchu a nahradila ho matným povrchem, který je mnohem praktičtější pro denní používání. Nabíjecí dock je nyní obklopen umělou kůží, takže celá středová konzole působí více elegantně.  Automobilka změnila u středové konzole i prostřední schránku, která měla otevírání pomocí výklopného panelu. Ten je nyní zasouvací jako tomu je u Modelu S či u Modelu X.

Automobilka v nové verzi přidala Modelu 3 i elektricky výklopný kufr. Toto vylepšení je snad nejžádanějším vylepšením, o které si majitelé Modelu 3 psali. Dále Tesla Modelu 3 přidala dvojité okna, které odhluční kabinu a udrží v ní více tepla, než tomu bylo do teď.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *