Jak vypadá rozsvícený Model X na Nuselském mostě?

Teslička je půjčovna elektromobilů v České republice. Na svém YouTube kanále má již pořádné kousky. Například se s Modelem X vydala vstříc tankdromu. Nyní se se svým Modelem X vydal na Nuselský most. Zde natočilo vánoční video společně s Modelem X a funkcí Christmas mód.


Nejspíše znáte osvícené domy společně s výzdobou. Ale nejspíše neznáte nikoho, kdo by měl výzdobu i na svém voze, tato celoročně. Právě Model X tuto výzdobu má. Ve spojení s jeho ohromnými dveřmi, které se otevírají vzhůru vznikne opravdu veliká show. A právě toho Teslička využila.

Co to vlastně Christmas mód zač?

Před nedávnem jsme měli exkluzivní příležitost vyzkoušet Model X P90D od Tesličky. Tento Model X jsme pořádně otestovali, ale o tom jsme již psali. Kromě toho jsme si nemohli nechat ujít funkci Easter Egg, neboli Christmas mód. Po spuštění této funkce se postupně začnou rozsvěcet světla Modelu X  a začne hrát tematická hudba. Postupně se začnou otevírat i Falcon dveře společně s předními dveřmi. Ke konci dveře začnou mávat a i zkrátka se začnou hýbat.

Nejprve si mód zapnete ve voze. Najdete ho hned vedle funkce krb, kterou naleznete v liště na spodu displeje. Následně vystoupíte z vozu a ujistíte se, že jsou všechny dveře zavřeny. Poté zmáčknete tlačítko na všem ovládacím klíčku k vozu. V tomto případě se bude jednat o klíček, který bude vypadat jako Model X. Nakonec se vše zapne a vy si užijete opravdu nádhernou podívanou.

 

Váš tým 

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *