Jak vypadá Giga Texas pokrytá sněhem?

Americká automobilka Tesla sdílela úžasnou fotografii svého výrobního závodu v Giga Texasu pokrytého sněhem, což nám ukazuje opravdu krásný pohled na možná nejpracovanější Gigafactory. Ale také nám to ukazuje, že výroba Cybertrucku bude probíhat na opravdu kouzelném místě.


Austin není místo, kde je každý rok vidět sníh. Vzhledem k tomu, že jeho nejsněžnějším měsícem je obvykle leden. Vzácné sněžení však způsobilo krásnou scénu v Austinu a Tesla využila scénáře k pořízení ohromující fotografie svého nejnovějšího výrobního závodu.

Giga Texas bude druhým výrobním závodem automobilky Tesla ve Spojených státech a připojí se k továrně Fremont v severní Kalifornii. Tato dvě místa jsou ideální pro výrobu vozidel, protože jsou v teplém a slunečném podnebí, kde počasí zřídka zasahuje. V Austinu však občas i sněžení, protože na středozápadě a na jihu Spojených států došlo tento měsíc k hustému sněžení a některé oblasti byly i bez elektřiny.

Generální ředitel Elon Musk naznačil, že sníh a led pokrývaly většinu silnic v Austinu, což vedlo k uzavření mnoha veřejných cest pro automobily. Rovněž byly hlášeny výpadky elektřiny, což by mohlo vést k dočasným zpožděním ve výstavbě Gigafactory, ale to nebylo potvrzeno.

Giga Texas bude vyrábět Model Y, Model 3 a Cybertruck, protože poptávka po těchto třech vozidlech je i nadále nanejvýš důležitá. Osobní vozidla jsou skutečně hlavním projektem automobilky Tesla v novém závodě, zejména proto, že poptávka po plně elektrických vozidlech Tesla stále roste, zejména v USA.

Závod v Texasu zkrátí čekací doby pro zákazníky, kteří si objednali vozidla žijí ve východní části země. V současné době musí každý zákazník Tesly čekat na své auto z Fremontu v Kalifornii, což činí proces doručování méně efektivním, než by mohl být, zejména pro ty, kteří se nacházejí na opačné straně země.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *