Jak to s automobilkou Tesla vypadá v současné situaci?

Tesla se začíná připravovat na plný provoz všech svých továren. Investoři nelení a nakupují akcie, jelikož podle analytiků bude mít Tesla při opětovné obnovení výroby a prvních dodávkách po pandemii velký nárůst akcií. Tesla očekává znovuotevření svých továren ve Fremontu, Nevadě a New Yorku, továrny plánuje otevřít 4.května.


Tesla chce nejprve obnovit lakovnu ve své továrně Fremont. Dále koncem dubna požádala o povolení k modernizaci HVAC a protipožární ochrany.

Analytik Dan Ives se vyjádřil k automobilce Tesla:

„Přivedení pracovníků před možným restartem továrny Fremont .Zdá se, že základní poptávka po dodávce stále existuje i přes tuto ekonomickou.

I když automobilka Tesla nemá již měsíc v provozu jedinou výrobní linku ve Spojených státech, tak i přesto dodává nové vozy svým majitelům, dokonce i nový Model Y. Poté, co Tesla zveřejnila výsledky za Q1 2020, tak se analytici dohadují zda by Tesla mohla mí Q2 2020 ještě více úspěšnější.

Akcie Tesly se v momentální době pohybují kolem + 8,38% za 785,93 $ na akcii. Informace jsme zjistili v době psaní článku.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *