Jak Tesla pokračuje se stavbou Fáze 2 v Giga Šanghaj?

Stavební práce v Giga Šanghaj jsou v momentální době v plném proudu, protože výroba Modelu Y se blíží. Uvedl, že Tesla v příštím měsíci zvýší produkci Modelu 3 o více než 30% a zahájí výrobu Modelu Y.


Aby obou cílů mohla Tesla dosáhnout, tak musí rychle dokončit fázi 2 v Giga Šanghaj. Tesla prakticky zdvojnásobila původní budova, které se nacházeli v Giga Šanghaj. Nové rozšíření bude sloužit především pro výrobu Modelu Y  a pro rozšíření výroby Modelu 3.

Giga Šanghaj v současné době produkuje Model 3, ale stále vyrábí pouze 30% z celého Modelu 3, což Tesla chce změnit. Fanoušci si mysleli, že se Tesla chystá rozšířit Giga Šanghaj proto, aby v ní produkovala větší procento dílů pro Model 3.

V novém videu natočeného z dronu můžeme vidět, jak Tesla postupuje se stavbou fáze 2 a s rozšířením Giga Šanghaj. Tesla nyní zahájila stavbu střechy na fázi 2.

V minulém videu jsme mohli vidět okolo 500 Modelů 3 s pohonem zadních kol, které čekali na zákazníky. Tesla v momentální době zahájila první dodávky Modelu 3 s pohonem zadních kol, které byly vyrobeny v Giga Šanghaj.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *